פירוק רכבים


רכבים רבים בארץ עומדים על המדרכות ללא כל שימוש, מפריעים לחניה של כל רכב בבעלותם של תושבים אחרים, מהווים מפגע חזותי משמעותי לפני הערים והיישובים, וכל זאת במקום לפנות אותם אל פירוק רכבים שהיה מחזיר להם תמורה הוגנת עבור כלי הרכב שעתה עומד שומם ונטול כל ערך כספי.

מדינת ישראל נגד רכבים ישנים

מדינת ישראל הכריזה בשנים האחרונות כי תלחם בתופעת הרכבים הישנים הנוסעים על הכביש על אף שהיה ראוי יותר שירדו מהכביש לטובת רכבים חדישים יותר. האם אין מדובר כאן על התנהלות לא תקינה של המדינה?

למעשה מדינת ישראל דואגת לבריאותם וביטחונם של אזרחי המדינה. למעשה רכבים בעלי למעלה מעשרים שנה או קרוב לעשרים שנים על הכביש נחשבים למזהים את הסביבה באחוזים נכרים ביחס לרכבים חדשים. לכן, מדינת ישראל פועלת מידי יום באמצעים שונים הקיימים על ידה על מנת לאתר כלי רכב מיושנים ולהוריד אותם מהכביש במידה וימצאו מזהמים.

מדינת ישראל יוזמת גם פרויקט של פירוק רכבים אלו, עד לאחרונה היה פרויקט פירוק רכבים פעיל בחסות המדינה. אך למעשה האזרח הפשוט לא צריך את יוזמת המדינה, בזכות השירות האדיב של חברות פירוק רכבים מתקדמות ויעילות.
פירוק רכבים

חברת "דוד קונה רכבים מפירוק" עוסק בתחום פירוק רכבים. לרשותנו מגרש רכבים בו אנו קונים רכבים ישנים, רכבים שעברו תאונה או שתקלה טכנית השביתה אותם לגמרי.

במפעל שלנו אנו פועלים על פי כל הקריטריונים של רישיון העסק שלנו, בהתאם לתקנות איכות הסביבה, משרד הכלכלה והמסחר ובהתאם לכללים של המשטרה וכבאות אש.

לפרטים נוספים התקשרו 050-2939011 או השאירו פרטים.

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים