1. דף הבית
  2. /
  3. פירוק רכבים
  4. /
  5. קונה רכבים לפירוק

קונה רכבים לפירוק

מעוניינים למכור רכב ישן? מתלבטים איך להיפטר מהר מהרכב התקול? מחזיקים ברכב אותו כבר לא כדאי לתקן? כאן תוכלו למצוא מידע שימושי על קניית רכבים לפירוק עם תשלום במזומן. יש לכם הזדמנות פז לסיים במהרה את הטיפול ברכב הישן ללא מאמץ וללא התעסקויות ממושכות עם לוחות יד שנייה.

איך מתבצע הליך קניית רכבים לפירוק?

השלב הראשון לקראת מכירת רכבים לפירוק יהיה פנייה אל משרד הרישוי עם מסמכי הרכב בכדי להגיש טופס בקשה לביטול של רישום הרכב. זהו צעד הכרחי להורדת רכב מהכביש. הקפידו למלא ולהגיש גם טופס לקבלת החזר אגרה. מיד לאחר שהשלמתם את הליך הורדת הרכב מהכביש צרו קשר עם דוד קונה רכבים לפירוק לקבלת מידע נוסף והשלמת עסקת מכירת הרכב בשיחת טלפון אחת.

אלו רכבים לפירוק אנחנו רוכשים?

  1. קניית רכבים לנסיעה.
  2. קנייה של רכבי אספנות.
  3. קנייה של משאיות קטנות וגדולות מכל הדגמים, קנייה של מלגזות.
  4. קנייה של אופנועים, אוטובוסים, טרקטורים ושאר כלי רכב.
  5. קנייה של סירות.

מה אנחנו מציעים?

דוד קונה רכבים לפירוק מזה מספר שנים, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, ההליך כולו מתבצע במהרה תוך הקפדה על נהלי החוק, תשלום במזומן בעבור הרכב לפי מחירון קניית רכבים לפירוק בישראל, שירות אדיב ועמידה בזמנים. אנחנו קונים את כל סוגי כלי הרכב (גם רכבים תקולים שהורדו מהכביש), צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

אני מעוניין, כמה מהר אפשר לסגור עסקה?

שירות מהיר ויעיל הוא חלק בלתי נפרד מההתנהלות העסקית שלנו, צרו קשר ונגיע בהקדם לסגירת העסקה ואיסוף הרכב. במקרים בהם הרכב אינו כשיר לנסיעה נתאם שירותי גרר בכדי לאסוף את הרכב אל מרכז הפירוק. קניית רכבים לפירוק היא המקצוע שלנו ואנחנו מבצעים אותו על הצד הטוב ביותר.

כמה שווה הרכב שלי?

תשלום בעבור קניית רכבים לפירוק תקבלו במזומן, חשוב לציין כי התשלום הממוצע המתקבל בעסקה קניית רכבים לפירוק הוא כ-1500 שקלים. את שווי הרכב שלכם נוכל להעריך רק כאשר יגיע נציג מטעמנו אליכם לבחון את הרכב ולהשלים את העסקה.

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים