הרכב יצא מכלל שימוש - בדקו כמה החלקים שלו שווים!

כל רכב מגיע בסופו של דבר למצב שבו הוא מתפקד פחות ופחות טוב. המצב המכאני של הרכב עלול להתדרדר עם השנים, עד שמגיע שלב שבו כבר לא משתלם לתקן את הרכב. במצב מסוג זה אין ברירה אלא למכור את הרכב לפירוק. יש לזכור כי נורא קשה למכור רכב ישן ותקול, לכן האפשרות למצוא קונה לרכב שלכם אינה גבוהה במיוחד.

שוק הרכב מוצף ברכבי יד שניה, ולכן רוב האנשים יעדיפו לרכוש לעצמם רכב משנתון חדש יותר ובמצב מכאני טוב יותר. האופציה הטובה ביותר היא לפנות לחברה שעוסקת בתחום של קניית רכבים לפירוק. אנו בחברת דוד קונה רכבים לפירוק נשמח לסייע לכם להיפטר מהרכב הישן במהירות וביעילות. אנו קונים את כל סוגי הרכבים ובכל מצב מכאני אפשרי, תוך כדי הקפדה על שירות אישי ואדיב לכל אורך הדרך.

הרכב יצא מכלל שימוש – כל הסיבות למכור אותו לפירוק

רוב הרכבים שיצאו מכלל שימוש וכבר לא משתלם לתקן אותם, מוצאים את דרכם למגרשי הפירוק השונים. מדובר על דרך מהירה ויעילה יותר להיפטר מהרכב, מאחר והסיכוי למכור אותו אינה גבוהה במיוחד. לכן כל מי שמעוניין לפנות לעצמו מקום בחניה וכמובן להרוויח כמה שקלים, חייב לפנות לחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של פירוק רכבים. אנו בדוד קונה רכבים לפירוק מתמחים בתחום מזה שנים ומחזיקים במגרשי פירוק בכל רחבי הארץ. אנו רוכשים רכבים לפירוק, לחלפים, לברזל וכמובן לשיקום. הדבר נכון עבור כל סוגי הרכבים, כולל רכבים שעברו תאונת טוטאל לוסט או שריפה. ניתן למכור לפירוק כל סוג של רכב, כולל רכבים ללא טסט, ללא מנוע ועוד. זוהי דרך מעולה להיפטר מהגרוטאה הישנה וליהנות מתשלום במזומן.

רכב יצא מכלל שימוש

כמה שווים החלקים של רכב שיצא מכלל שימוש?

קודם כל, חשוב להבין כי מחיר של רכב שנמכר לפירוק לא יהיה גבוה במיוחד, אך מדובר בדרך מעולה להרוויח כמה שקלים על רכב שלא ניתן למכור בשום צורה אחרת. מדובר כמובן על רכבים תקולים שאינם כשירים לנסיעה, שעלות התיקון שלהם גבוהה מהערך שלהם בשוק. יש לזכור כי רכב תקול עלול לגרור קנסות מהמועצה המקומית, לכן חשוב שלא לזהם עמו את הסביבה או להחנות אותו מחוץ לבית. כדאי לדעת כי באמצעות פניה לחברה שמתמחה בקניה של רכבים לפירוק, ניתן ליהנות מפינוי הרכב מהשטח שלכם או מהרחוב ללא תוספת תשלום. מחיר הרכב תלוי כמובן בסוג הרכב, בשנתון ובמצב המכאני שלו, לכן כל רכב יימכר במחיר שונה. למשל, רכב שרוף ללא מנוע יימכר במחיר נמוך יותר, מאשר רכב תקול שעבר תאונה. 

אנו בחברת דוד קונה רכבים לפירוק מתמחים בתחום של קניית כל סוגי הרכבים לפירוק או לשיקום. אנו נגרור עבורכם את הרכב הישן ונציע תמורתו מחיר הוגן. לפרטים נוספים צרו קשר.

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים