מכירת רכב טוטאלוס: גם מזה אפשר לעשות כסף

עבור רכבים ישנים שמגיעים לסוף דרכם וגם עבור רכבים שעברו תאונת דרכים והוכרזו טוטאלוס, הנסיעה האחרונה היא למגרש הגרוטאות שלנו. שם נקבל את הרכב בחיוך רחב ונתחיל את הליך הפירוק, כיוון שאין מה לעשות עם הרכב לאור מצבו המכאני הרעוע - מכירת רכב טוטאלוס היא אופציה מצוינת בשבילכם.

פירוק של רכבים 

התהליך של מכירת רכב טוטאלוס כולל פירוק של כל הרכב לגורמים קטנים. אנשי השירות שלנו בוחנים את החלפים השונים כדי למצוא חלפים תקינים. במקרים רבים, בעל הרכב עשה תיקונים מסוימים ברכב בחודשים האחרונים ולכן החלקים הללו ברי שימוש ואפשר למכור אותם ללקוחות אחרים שיש להם דגם זהה של רכב, או לסוחרים אשר עוסקים במכירות של חלפים משומשים.

במהלך פירוק רכבים, נתקלים העובדים שלנו בחלפים רבים שאינם תקינים וגם הם טוטאלוס. מכיוון שאין מה לעשות איתם מעבירים אותם למחזור. לדוגמה פריטים ממתכת כולל השלדה מועברים להתכה. בטמפרטורות גבוהות המתכת הופכת שוב לנוזל צמיגי ואפשר לבנות ממנו חפצים שונים וכך לתרום לאיכות הסביבה.

בעל הרכב מקבל על מכירת רכב טוטאלוס, תשלום במזומן באופן מידי עבור כל החלפים שאפשר למכור הן ללקוחות והן למחזור כך שאם הרכב עבר תאונה, הוא קיבל מחברת הביטוח את מלוא ערכו אם היה לו ביטוח מקיף ובנוסף לכך הוא מקבל כעת תשלום עבור החלפים. 

מכירת רכב טוטאלוס

תהליך איסוף רכבים ישנים מהדרכים 

בעלי רכבים ישנים רבים מגיעים למוסך ומתברר להם שעלות תיקון הרכב היא הרבה מעל ערכו של הרכב שערכו יורד כל שנה לאור גילו. לכן, הם לא מתקנים את הרכב והוא נשאר לחנות במוסך. כך יוצא שהרכב אינו פעיל וחונה פרקי זמן ארוכים בחניון או בצידי הדרך.

הרכבים הישנים הללו פולטים גזים ורעלנים ולכן המשרד להגנת הסיבה מבקש מכל בעלי הרכבים להעבירם למגרש המכוניות שלנו כדי לבצע פירוק. רכב הגרר שלנו מוביל את המכוניות הללו למגרש לפירוק רכבים. יש בעלי רכבים שמנסים למצוא פתרונות אחרים ולכן הרכב נותר בחניון.

הפקחים של הרשות המקומית מתחילים לתת לרכב זה קנסות בסכומים גבוהים, עד שהבעלים מבין שמדובר בהמון כסף. בדרך כלל, גובה הקנסות גבוה יותר מערכו של הרכב ולכן מחוסר ברירה הוא מדבר אתנו ורכב הגרר מבצע את האיסוף הנדרש. אז חבל להגיע למצב כזה, כדאי מאוד לשקול מכירת רכב טוטאלוס בזמן.

דיווח למשרד התחבורה 

הצוותים שלנו עוזרים ללקוח לבצע את הליך הדיווח און ליין לאתר של משרד הרישוי על כך שהרכב פורק ולכן יורד ממלאי הרכבים הארציים. כמו כן, ידווח הלקוח למשרד הרישוי את פרטי חשבון הבנק שלו כדי שהם יחזירו לו את החלק היחסי של אגרת הרישוי השנתית, שלא בוצע בה שימוש מלא.

אם הרכב שלכם הגיע למצב של טוטאלוס, אין ברירה אלא להגיע למגרש שלנו. אנו נפרק את הרכב וגם נשלם לכם עבור כל החלפים שמועברים למכירה או למחזור.

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים