1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מהו מגרש לפירוק רכבים?

מהו מגרש לפירוק רכבים?

רבים לא מבינים את הצורך במגרש לפירוק רכבים ואיך הוא יכול לעזור להם למעשה, אך ייתכן וכל אחד מכם יצטרך שירותים של פירוק רכבים בשלב מסוים. במגרש לפירוק רכבים אוספים רכבים שכבר לא יכולים לנסוע יותר או לא משתלם להחזיר אותם אל הכביש, כאשר לעיתים מדובר ברכבים מאוד ישנים ולעיתים מדובר ברכבים חדשים. 

לעיתים אותם רכבים עברו תאונה קשה מאוד והמחיר של התיקון פשוט מאוד לא משתלם לבעליו וכבר מומלץ לרכוש באותו מחיר רכב חדש. במקרה כזה נשאלת השאלה: מה עלינו לעשות עם הרכב שלא ניתן להשמיש אותו? התשובה פשוטה מאוד: ניתן למכור אותו למגרש לפירוק רכבים ולקבל עבורו סכום כסף הוגן. 

במגרש הפירוק רכבים עובר הרכב איך לא, תהליך פירוק, במסגרתו מוצאים כל החלקים שעדיין מתפקדים כשורה ויכולים לשמש בתור חלקי חילוף לרכבים אחרים. אותם חלקי חילוף נמכרים למוסכים ועושים את דרכם לרכבים מאותו סוג שזקוקים לחלקי חילוף מוזלים יותר או לחלקי חילוף אותם כבר לא מייצרים. 
מהו מגרש לפירוק רכבים?הורדת רכב מהכביש

לעיתים משרד התחבורה יוצא בקמפיין של הורדת רכבים ישנים מהכביש בעיקר עקב הסיבה שרכבים ישנים מזהמים את הסביבה יותר מרכבים חדשים. הרבה מאוד מאותם רכבים ישנים כלל לא יכולים לנסוע יותר עקב מוגבלות טכנית כזו או אחרת או עקב טסט שנגמר ולא חודש עבור אותו הרכב. 

במקרים רבים משרד התחבורה אף נותן מענקים עבור גריטה של רכבים כאלו אך האתגר המרכזי הוא כיצד נשנע אותם למרכזי פירוק הרכבים. במקרים כאלה ישנם מגרשים שמעניקים גם שירותי גרר עבור רכבים כאלו ומגיעים אליכם עד הבית, גוררים את הרכב למגרש המכוניות ומשלמים לכם בעבור הרכב. 

במקרים מסויימים תוכלו להרוויח גם את המענק של משרד התחבורה בעבור הגריטה וגם סכום כסף נאה עבור הרכב אותו אתם מוכרים למגרש המכוניות. בדרך כלל כאשר מדובר ברכבים ישנים לא יהיה צורך בחלקי החילוף של הרכב ולכן המחיר יהיה מעט נמוך יותר. 

למה חשוב לשים לב כאשר אנו בוחרים מגרש לפירוק מכוניות?

כאשר אנו בוחרים מגרד לפירוק מכוניות חשוב לשים דגש למספר דברים כאשר בראש ובראשונה הוא נושא האמינות. אנו רוצים לקבל תמורה הוגנת עבור הרכב אותו אנו מוכרים ולכן מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהם לפני שסוגרים עסקה עם מגרש פירוק רכבים. מעבר לכך חשוב לשים דגש על נושא המקצועיות ולראות שאנו מקבלים שירות מהיר, יעיל ואדיב מבעל המגרש או מהגרר שמגיע לאסוף את הרכב שלנו. 

דוד קונה רכבים לפירוק ישמח לתת לכם הצעת מחיר עבור הרכב הישן שלכם או עבור רכב שאתם לא רוצים לתקן. אנו שמים דגש על שירות מקצועי תוך מתן תמורה הוגנת עבור הרכב ממנו אתם רוצים להיפטר. 

צרו איתנו קשר


logo בניית אתרים