1. דף הבית
  2. /
  3. פירוק רכבים
  4. /
  5. איך מוכרים רכב לפירוק

איך מוכרים רכב לפירוק

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מידע על מכירת רכבים לפירוק, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות בתחום, להתייעץ וגם למכור במהרה רכבים ושאר כלי רכב למטרת פירוק.

הגדרה של רכב לפירוק

הצעד הראשון לקראת מכירת הרכב לפירוק מתחיל עם הורדת הרכב מהכביש, הצעד חיוני לביטול תשלומי אגרות. עליכם לפנות אל משרד התחבורה ולהצהיר כי הרכב מיועד לפירוק, יש להגיש בקשה למשרד הרישוי לביטול רישיון הרכב. רק לאחר השלמת השלב הבירוקרטי ניתן יהיה למכור את הרכב לפירוק. אם יש לכם שאלות לגבי שלב זה צרו קשר ונוכל לסייע בהתאם לניסיון שלנו בתחום.

פנייה אל קונה רכבים

אין ספק כי זוהי האופציה הקלה ביותר למכירה מהירה של רכב ישן. הצוות של דוד קונה רכבים לפירוק ישמח לתת פרטים נוספים, הצעת מחיר ולסגור עסקה מהירה לקניית הרכב.

מה עושים אם הרכב לא נוסע?

דוד קונה רכבים לפירוק גם כאשר מדובר ברכבים תקולים שהורדו מהכביש, אם הרכב אינו נוסע נתאם שירותי גרר להעברת הרכב אל מגרש הפירוק והמחזור.

כמה אנחנו משלמים בעבור רכבים לפירוק?

ישנו מחירון רכבים לפירוק בו תוכלו לקבל מושג אודות שווי הרכב שלכם, נציין כי המחיר הממוצע הניתן בעבור רכבים המועברים לפירוק הוא כ-1500 שקלים. התשלום ניתן במזומן במקום במעבד רכישת הרכב.

מה ההבדל בין מכירת רכבים לפירוק לבין מכירת רכבים לברזל?

הרכבים אותם אנו רוכשים משמשים לפירוק לטובת חלקי חילוף לרכבים או למחזור ברזל. כאשר מפרקים רכב לטובת ברזל נעשה שימוש בחומר הגלם הקיים ברכב, אנחנו מוכרים את הברזל למרכזי מחזור. רכבים הנמכרים לפירוק מועברים אל המוסך שלנו בו אנחנו עושים שימוש בחלק החילוף התקינים, משפצים חלקים ומוכרים חלקים.

איך מוכרים רכב לפירוק – כל השלבים בדרך

  1. מגישים למשרד הרישוי את המסמכים הדרושים להורדת הרכב מהכביש.
  2. יוצרים קשר עם דוד קונה רכבים לפירוק ומתאמים את הגעת הנציג.
  3. מציגים את הרכב בפני הנציג שלנו ומקבלים הצעת מחיר.
  4. תשלום במזומן ניתן בעבור הרכב על פי מחירון רכבים לפירוק.
  5. הרכב מועבר לפירוק או מחזור ברזל.
צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים