1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים

המשאית שלכם שבקה חיים? האם במצב כזה ניתן להרוויח עליה משהו? במקרים רבים ניתן למכור את המשאית הישנה לחברה הקונה משאיות לפירוק. במאמר שלפניכם נבין כיצד עושים זאת
מחפשים קונה רכבים לפירוק ירושלים? שירות אמין ומקצועי? דוד קונה רכבים לפירוק עוסק כבר שנים רבות בפירוק רכבים. אצלנו תוכלו לקבל שירות ברמה הכי גבוהה שיש לאורך כל הדרך.
כל מי שמעוניין לפנות לעצמו מקום בחניה וכמובן להרוויח כסף יכול לעשות זאת ע"י שהוא ימכור את הרכב שלו לפירוק. היכנסו לקרוא על מתי רכב יצא מכלל שימוש וכיצד ניתן להרוויח עליו.
עבור רכבים ישנים שמגיעים לסוף דרכם או רכבים שעברו תאונת דרכים והוכרזו טוטאלוס כיוון שאין מה לעשות עם הרכב לאור מצבו המכאני הרעוע - מכירת רכב טוטאלוס היא אופציה מצוינת.
מעוניינים למכור את הרכב לפירוק? אתם בטח שואלים את עצמכם כמה תקבלו עליו, למי ניתן למכור ואילו טפסים ובירוקרטיה צריך לסדר מול הרשויות? היכנסו לקרוא, כל המידע כאן בפנים.
במגרש לפירוק רכבים אוספים רכבים שכבר לא יכולים לנסוע יותר או לא משתלם להחזיר אותם אל הכביש, כאשר לעיתים מדובר ברכבים מאוד ישנים ולעיתים מדובר ברכבים חדשים.
כל רכב ישן שהוא אינו תקין ועלות התיקון שלו אינה כדאית, מועבר למגרש הגרוטאות לפירוק. הלקוח מקבל ביד ובמזומן את עלות החלפים ובכך נפרד מהרכב ששירת אותו לאורך זמן.
צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים