1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים

חפשים קונה רכבים לפירוק ירושלים? שירות אמין ומקצועי? דוד קונה רכבים לפירוק עוסק כבר שנים רבות בפירוק רכבים. למידע על ההליך היכנסו לקרוא>>
כל מי שמעוניין לפנות לעצמו מקום בחניה וכמובן להרוויח כמה שקלים יכול לעשות זאת על ידי שהוא ימכור את הרכב שלו לפירוק, היכנסו לקרוא על מתי רכב יוצא מכלל שימוש וכיצד ניתן להרוויח עליו
עבור רכבים ישנים שמגיעים לסוף דרכם וגם עבור רכבים שעברו תאונת דרכים והוכרזו טוטאלוס, הנסיעה האחרונה היא למגרש הגרוטאות שלנו. שם נקבל את הרכב בחיוך רחב ונתחיל את הליך הפירוק, כיוון שאין מה לעשות עם הרכב לאור מצבו המכאני הרעוע.
מעוניינים למכור את הרכב לפירוק? אתם בטח שואלים את עצמכם כמה תקבלו עליו, למי ניתן למכור ואילו טפסים ובירוקרטיה צריך לסדר מול הרשויות? היכנסו לקרוא, כל המידע כאן בפנים.
במגרש לפירוק רכבים אוספים רכבים שכבר לא יכולים לנסוע יותר או לא משתלם להחזיר אותם אל הכביש, כאשר לעיתים מדובר ברכבים מאוד ישנים ולעיתים מדובר ברכבים חדשים.
כל רכב ישן שהוא אינו תקין ועלות התיקון שלו אינה כדאית, מועבר למגרש הגרוטאות לפירוק. הלקוח מקבל ביד ובמזומן את עלות החלפים ובכך נפרד מהרכב ששירת אותו לאורך זמן.
צרו איתנו קשר


טואול בניית אתרים