קונה משאיות לפירוק: למה למכור משאית לפירוק?

משאיות הן כלי רכב גדולים ודומיננטיים אשר העלות שלהן אינה זולה. הן דורשות תחזוקה רבה וכאשר מתחילות אצלן בעיות הדבר דורש מאתנו הוצאות לא מעטות. במרבית המקרים נהג משאית אשר כלי הרכב שלו אינו מתפקד כראוי יעדיף להשאיר את המשאית להתיישן ולרכוש חדשה מאשר להתחיל במסכת טיפולים. אך מה בכל זאת ניתן לעשות עם המשאית הישנה? כיצד ניתן בכל זאת להרוויח עליה משהו? במקרים רבים ניתן למכור את המשאית הישנה שלה לחברה הקונה משאיות לפירוק. במאמר שלפניכם נבין כיצד עושים זאת בדיוק.

משאית לפירוק


תהליך מכירת משאית לפירוק

במידה ובידיכם משאית ישנה אשר אינה עולה על הכביש יותר אתם לבטח מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר להיפטר ממנה שתכניס לכם גם מעט כסף לכיס. אין ספק כי על ידי מכירת המשאית לפירוק תשיגו בדיוק את המטרה הזאת. בשלב הראשון עוד קודם המכירה על עליכם להגיע אל משרד הרישוי על מנת לבטל את הרישיון של המשאית רק לאחר מכן ניתן להגיע אל מגרש גריטה. במגרש נעשה תהליך זיהוי של המשאית, בדיקה שלה והערכה וכמובן שבשלב הסופי מתחיל תהליך פירוק. יש לבחור בחברה המוסמכת לבצע תהליך זה כיוון שמדובר בכלי רכב גדול וכבד אשר עלול לגרום לנזק רב במידה ולא וידעים כיצד לפרק אותו נכונה.

מדוע למכור את המשאית לפירוק?

מכירת משאיות לפירוק היא תהליך אשר כל הצדדים מרוויחים בו, הן המוכר, הן הקונה והן הסביבה. על ידי מכירת החלקים הקונה מרוויח מעט כסף על המכירה אותו הוא לא היה מצליח להרוויח בשום דרך אחרת. בנוסף, אין לו כל צורך להתעסק עם פינוי המשאית וזהו יתרון משמעותי נוסף. לעומת זאת קונה המשאית נהנה הן מחלקיה הטובים אותם ניתן עדיין למכור כחלקי חילוף יד שנייה והן מהברזל האיכותי שלה אשר נמכר בקלות לתעיות הברזל בישראל. לבסוף, גם הסביבה מרוויחה מתהליך זה כיוון שהזבל מפונה ונעשה תהליך מחזור אשר תורם גם לניקיון הסביבה וגם למניעת סכנות מיותרות אשר עלולות להיגרם בעקבות צבירה של גרוטאות.


חברה לפירוק משאיות

במידה ואתם מחזיקים במשאית ישנה בשטח הפרטי שלכם זה בדיוק הזמן להרים טלפון לדוד קונה רכבים לפירוק על מנת לפנות אותה. ניתן למכור כל סוג של משאית בכל מצב בו היא נמצאת בין אם היא כבר ישנה מאוד ובין אם לא, בין אם יש לה טסט ובין אם לא. תהליך הפירוק כולו מתבצע על ידי החברה ולכם אין כל יד בדבר כך שמהרגע בו המשאית נמכרה אתם יכולים להיות רגועים כי התהליך יתבצע במהרה. מעבר לתשלום הנאה לו תזכו תוכלו להרוויח שקט נפשי בידיעה כי דוד מטפל בכל פרטי האירוע החל משלביו הראשוניים הכוללים את איסוף הזבל ועד פירוק כולל של המשאית עצמה. 

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים