1. דף הבית
  2. /
  3. פירוק רכבים
  4. /
  5. רכבים לפירוק

רכבים לפירוק


מעוניין למכור רכבים לפירוק? דוד קונה במזומן ובכל מצב!

בישראל רכבים רבים מגיעים למצב שבו אינם עוד בשימוש בגלל סיבות רבות, כגון תקלות, שריפות, תאונות דרכים וכדומה.  דוד קונה רכבים לפירוק במחיר הוגן ומשתלם לבעלי הרכב.

מוכניות פרטיות מידי שנה עוברות תאונות דרכים קשות, התאונות הללו מסיבות נזק חמור מאוד לרכב עד לרמה שבה עלות התיקון וההשלכות של הטיפול ברכב אינם שווים את הטיפול ברכב, כיוון שהעלות עולה על יותר מחמישים אחוזים מערך המכונית או לחילופין הנזק נגרם לחלקים שככל הנראה עלולים לגרום גם תגובת שרשרת של תקלות נוספות שלא ניתן לשער את עלותם העתיד. לכן, טוב יותר למכור את הרכב ולהרוויח לפחות סכום קטן ולהתקדם לרכב חדש ותקין.

רכבים שעברו שריפות

ישנם רכבים לפירוק שעברו תקלה במנוע או במערכת הצינון של הרכב, רכבים אלו עלולים להגיע למצב של שריפה בזמן הנסיעה. במצבים אלו הנהג עוצר בצד הדרך ומזמין כבאות אש, אם כי במצב זה מלבד כיבוי הרכב, לא ניתן לעשות הרבה למצב הרכב. ולא ניתן יהיה להשתמש בו לאחר מכן. במצב זה הרכב יגרר לאזור ביתכם ועליכם תהיה מוטלת החובה לפנות אותו למקום בטוח. במדינת ישראל חל איסור חמור להותיר רכבים במצב לא תקין או שלא בשימוש ברשות הציבור. בחירה בחברה לקניית רכבים הינה האלטרנטיבה הנכונה. 

רכבים לפירוק

יש לכם רכב יד שניה בשנה נמוכה מאוד?

בעלות על רכב יד שניה אשר כמעט ואין לו דורשים, מסרבלת מאוד את המכירה שלו. למעשה, רכבים שכאלה כמעט שאינם נקנים אלא במחיר נמוך במיוחד. אנו בדוד קונה רכבים ניתן לכם את המחיר ההגון ביותר בתמורה לרכב שלכם. אנחנו לא נעשה לרכב בדיקות ולא נשאל אתכם שאלות ונטריד אתכם במידע מיותר. לאחר שנצפה ברכב, נציע לכם סכום ונשלם לכם אותו במוזמן ובמידי.

צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים