1. דף הבית
  2. /
  3. פירוק רכבים
  4. /
  5. שירות פירוק רכבים

שירות פירוק רכבים

מעוניינים להזמין שירות פירוק רכבים כבר היום? מחפשים לסגור עסקה מהירה עם צוות מקצועי ולקבל תשלום במזומן בעבור הרכב שלכם כבר היום? הצוות של דוד קונה רכבים לפירוק הוא הכתובת. אנחנו גאים להציע שירות קניית רכבים לפירוק עד הבית במחירים הוגנים, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו ותהפכו את הרכב הישן שלכם לכסף מזומן.


מה אפשר למכור?

המומחיות שלנו היא קניית רכבים לפירוק, אך אנו רוכשים גם מלגזות, משאיות, אופנועים, אוטובוסים, סירות ושאר כלי רכב. הרכבים מועברים אל המוסך שלנו ושם מתקבלת החלטה האם להעביר את הרכב לפירוק או למרכזי מחזור לטובת ברזל. חשוב לדעת, שירות פירוק רכבים תורם לשמירה על סביבה ירוקה, מחזור הברזל ברכבים תורם לאיכות הסביבה ומצמצם את זיהום האוויר.

למה כדאי לכם לפנות אלינו?

  1. ניסיון עשיר של צוות מקצועי.
  2. מחירים הוגנים.
  3. זמינות מיידית.
  4. שירות אדיב ומסור. 
  5. תיאום שירותי גרירה במקרים של רכבים לא ניידים.

שימו לב, לאחר ביטול הרישיון של הרכב לקראת מכירתו לפירוק לא תוכלו עוד לנסוע ברכב, החוק אוסר זאת.

שירות פירוק רכבים

יש לי רכב טוטאל לוס, מה עושים?

רכב במצב של טוטאל לוס לא כדאי יהיה ברוב המקרים לתקן, הצעד הנכון ביותר יהיה הזמנת שירות פירוק רכבים המאפשר קבלת תשלום במזומן. את הרכב נעביר לאחר השלמת העסקה באמצעות גרר אל המוסך שלנו בו הרכב מפורק לטובת חלק חילוף וברזל.

אנו בצוות דוד קונה רכבים לפירוק דוגלים במתן שירות מקצועי ואדיב לכלל הלקוחות שלנו, אנו רוכשים רכבים לפירוק באשדוד והסביבה, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ותיאום איסוף הרכב. 
צרו איתנו קשר


טואול - בניית אתרים